Velocity Core (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Tags
sl: Oznake

en: Image
sl: Slika
