Velocity Core (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Blog
sq: Ditari
