Velocity Core (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Blog
te: బ్లాగు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ
