Velocity Core (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Images
ur: تصاویر

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Image
ur: تصویر

en: Blog
ur: بلاگ
