Velocity Theme (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Logo
am: አርማ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Close
am: ዝጋ
