Velocity Theme (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Logo
ar: الشعار

en: Footer
ar: التذييل

en: Close
ar: إغلاق

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة
