Velocity Theme (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Logo
ca: Logotip

en: Footer
ca: Peu

en: Close
ca: Tanca

en: Copyright
ca: Drets de còpia
