Velocity Theme (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Close
el: Κλείσιμο
