Velocity Theme (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Close
eu: Itxi
