Velocity Theme (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Close
id: Tutup

en: Copyright
id: Hak Cipta
