Velocity Theme (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
