Velocity Theme (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Footer
pl: Stopka

en: Close
pl: Zamknij

en: Copyright
pl: Prawa autorskie
