Velocity Theme (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Logo
pt: Logótipo

en: Footer
pt: Rodapé

en: Close
pt: Fechar
