Velocity Theme (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Logo
uk: Логотип

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Close
uk: Закрити

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Nav
uk: Навігація
