Velocity Theme (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Footer
vi: Phần chân

en: Close
vi: Đóng

en: Copyright
vi: Bản quyền
