Velocity Theme (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།
