Velocity Theme (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Footer
de: Fußzeile

en: Close
de: Schließen

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Nav
de: Navigation
