Velocity Theme (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Close
fi: Sulje

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus
