Velocity Theme (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Logo
gl: Logotipo

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Close
gl: Pechar
