Velocity Theme (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Logo
he: לוגו

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Close
he: סגירה

en: Copyright
he: זכויות יוצרים
