Velocity Theme (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Footer
hi: पादलेख

en: Close
hi: बंद करे

en: Copyright
hi: कॉपीराइट
