Velocity Theme (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Logo
hu: Logó

en: Footer
hu: Lábléc

en: Close
hu: Bezár

en: Copyright
hu: Szerzői jog
