Velocity Theme (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Logo
ja: ロゴ

en: Footer
ja: フッター

en: Close
ja: 閉じる

en: Copyright
ja: 著作権
