Velocity Theme (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Close
km: បិទ
