Velocity Theme (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Logo
lt: Logotipas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Close
lt: Uždaryti
