Velocity Theme (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Logo
oc: Lògo

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Close
oc: Tampar
