Velocity Theme (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Logo
ro: Siglă

en: Footer
ro: Subsol

en: Close
ro: Închideți
