Velocity Theme (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Logo
ru: Логотип

en: Footer
ru: Подвал

en: Close
ru: Закрыть

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Nav
ru: Меню
