Velocity Theme (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Close
ta: மூடு

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை
