Velocity Theme (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Close
tr: Kapat

en: Copyright
tr: Telif hakkı
