Versatile (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: HTML element
lv: HTML elements
