Versatile (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Main
es: Principal

en: CSS class
es: Clase CSS

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: HTML element
es: Elemento HTML
