Versatile (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Main
fi: Pää

en: CSS class
fi: CSS-luokka

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: HTML element
fi: HTML-elementti
