Versatile (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Main
nl: Hoofd

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: HTML element
nl: HTML-element
