Versatile (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Main
pl: Główne

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: HTML element
pl: Element HTML
