Versatile (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: HTML element
bo: HTML ཡི་གྲུབ་ཆ
