Versatile (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička
