Versatile (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: CSS class
el: Κλάση CSS

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: HTML element
el: Στοιχείο HTML
