Versatile (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Main
hu: Fő

en: CSS class
hu: CSS osztály

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Wrapper
hu: Befoglaló

en: HTML element
hu: HTML-elem
