Versatile (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Main
ru: Основная

en: CSS class
ru: CSS-класс

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Wrapper
ru: Обёртка

en: HTML element
ru: HTML-элемент
