Versatile (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: CSS class
th: คลาส CSS

en: Header
th: ส่วนหัว

en: HTML element
th: อิลิเมนต์ HTML
