Versatile (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Main
vi: Trình đơn chính

en: CSS class
vi: Lớp CSS

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân
