Versatile (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Logo
am: አርማ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ
