Versatile (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Main
be: Галоўнае

en: Logo
be: Лагатып

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул
