Versatile (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Main
da: Primær

en: CSS class
da: CSS klasse

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: HTML element
da: HTML-element
