Versatile (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio
