Versatile (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Main
fr: Principal

en: CSS class
fr: Classe CSS

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Wrapper
fr: Enveloppe (wrapper)

en: HTML element
fr: Élément HTML
