Versatile (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Logo
he: לוגו

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה
