Versatile (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា
