Versatile (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Main
kn: ಪ್ರಮುಖ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್
